Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym. To ustawowy, odrębny organ szkoły, którego kompetencje określa Prawo oświatowe, Karta Nauczyciela, Statut szkoły oraz Regulamin Rady Rodziców.

Jesteśmy grupą przedstawicieli rodziców z wszystkich klas naszej szkoły, którzy działają społecznie na rzecz naszej szkolnej społeczności.

Zapraszamy do śledzenia aktywności Rady Rodziców i do udziału w działaniach RR. Czekamy również na Państwa propozycje dotyczące inicjatyw i projektów, którymi powinniśmy się zająć. Prosimy o kierowanie Państwa głosów bezpośrednio do wybranych przedstawicieli klas lub, w dalszej kolejności, do prezydium RR. Skład Rady Rodziców znajduje się w librusie w zakładce Szkolna Rada Rodziców.
W przypadku kontaktu z zewnątrz, uprzejmie prosimy o skorzystanie z poniższego adresu mailowego:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiamy,
Rada Rodziców

menu głównetreść strony

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.