Regulamin dowozu i odwozu uczniów autobusem szkolnym - dokument do pobrania w pdf  

Deklaracja korzystania z dowozu dziecka do szkoły - dokument do pobrania w pdf 

GIMBUS  przywozi uczniów na godz. 7:45  

 GIMBUS odwozi o godz.

  • 13:50
  • 14:50
  • 15:45
  • 16:30 (tylko wtorki i czwartki)

Uczniowie dojeżdżający GIMBUSEM powinni korzystać z zajęć świetlicowych.

PRZYSTANKI GIMBUSA:

  1.   Pilawa – godz. 7:13
  2.   OSP Chojnów w Orzeszynie - godz. 7:14
  3.   Orzeszyn przystanek – godz. 7:15
  4.   Dobiesz sklep – godz. 7:18
  5.   Wojciechowice przy skręcie – godz. 7:21
  6.   Krępa skrzyżowanie – godz. 7:24
  7.   Krępa sklep – godz. 7:25
  8.   Ustanów przy torach – godz. 7:27
  9.   Ustanów centrum – godz. 7:30
  10. Ustanów Dr Witt – godz. 7:31
  11. Ustanów PKS (sklep Grześ) – godz. 7:34
  12. Zalesie Górne granica wsi
    (Apteka Ustanów) – godz. 7:36
  13. Przystanek L19 Nowinek / Zalesie Górne – godz. 7:38

*Godziny odjazdu z przystanków mogą się zmienić o ok. 2-3 min.

Mapka główna przejazdu GIMBUSA:

 

menu głównetreść strony

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.