Drukuj


W drugim semestrze szkolnym, tak jak i w pierwszym  semestrze nasi uczniowie osiągnęli sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych z różnych dziedzin.

Tematyka konkursów była zróżnicowana, można było wybrać to , co się lubi, w czym chce się sprawdzić.

Oto konkursy i  ich laureaci:

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Zimowe inspiracje”.

I miejsce – Helena Beczek, klasa 1a

III miejsce – Zuzanna Adamczuk, klasa 1b

Wyróżnienie otrzymał Grzegorz Nosowski, klasa 1b

 

Gminny Konkurs „Zapomniane zakątki Warszawy”.

III miejsce – Zofia Dziewiątkowska, klasa 3d

 

Gminny Konkurs „Piaseczyńskie legendy”.

Wyróżnienie otrzymał Błażej Borzęcki, klasa 1d

 

Konkurs Recytatorski „Warszawska syrenka”.

Wyróżnienie otrzymała Amelia Gronek, klasa 2d

 

The Champion of English

W kategorii klas IV:

II miejsce – Hanna Rok

W kategorii klas V:

I miejsce – Wiktoria Postek

W kategorii klas VI:

I miejsce – Wiktor Królicki

III miejsce – Aleksandra Bliźniuk

 

Spelling Competition

W kategorii klas II:

I miejsce – Ola Maj, Marcel Skubiszewski

W kategorii klas III:

II miejsce - Janek Pełeszok

Wyróżnienie otrzymała Natalia Michałowska.

 

Konkurs „My little English Word”.

II miejsce – Emilie Weinar, klasa 3b

III miejsce – Andrzej Rączka, klasa 3c

 

Gminny Konkurs Matematyczny „Młody Tales”.

I miejsce – Stanisław Mierzejewski, klasa 6a

III miejsce – Wiktoria Postek, klasa 5b

 

Gminny Konkurs Matematyczny „Super Rachmistrz”.

I miejsce – Wiktoria Postek, klasa 5b

II miejsce – Grzegorz Godlewski, 5a

 

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki”.

III miejsce – Jadwiga Mierzejewska i Piotr Zdziennicki, klasa 3d

 

IV Szachowe Mistrzostwa Uczniów Szkół Podstawowych

Gminy Piaseczno o Puchar Burmistrza

W kategorii chłopców klas III-IV:

III miejsce – Gabriel Jeżewski, klasa 3b

 

Gminny Konkurs „Mistrz Ortografii”.

I miejsce – Sebastian Wójcik, klasa 3c

Wyróżnienie dostała Julia Dudzińska, klasa 3d

 

 

Gminny Konkurs „Wielkanocny baranek”.

II miejsce – Zuzanna Paterek, klasa 1b

Wyróżnienie otrzymała Natalia Fedorczyk, klasa 3b.

 

Lalka Teatralna, szkolny konkurs.

Nagrodzeni: Helena Beczek 1a, Antonina Błasiak 2c, Zuzanna Chmielarczyk 3d, Zuzanna Kołodziej 1a, Joanna Lipiec 1d, Adrian Majkowski 1a, Krzysztof Soboń 3a

Wyróżnieni : Julia Chomicz 3c, Weronika Chomicz 2a, Amelia Gronek 2d, Kornelia Kusoska 2d, Iwo Majewski 3c, Laura Rączkowska 2c, Emilia Szczygielska 2d, Mateusz Telecki 2a

 

Gminny Konkurs „Profilaktyka”.

II miejsce – Amelia Gronek, klasa 2d

III miejsce – Grzegorz Nosowski, klasa 1b

 

Konkurs Niska Emisja 2017

Wyróżnienie przyznano Helenie Beczek, klasa 1a

Wyróżnienie przyznano Adrianowi Kamińskiemu, klasa 4d

 

Ratuj Naturę – Zbieraj Makulaturę.

Wyróżnienie przyznano Zuzannie Kowalewicz, klasa 4b

 

Powiatowy Konkurs „Rośliny zielne lasów, łąk i pól”.

III miejsce – Barbara Dębecka, klasa 5b

 

XII Festiwal Piosenki Angielskiej

II miejsce – Jagoda Wichowska, klasa 2d Gimnazjum

 

Konkurs „W zaczarowanym świecie Doroty Gellner”.

Dyplomy za udział i książki dostali:

Antoni Boryczka 2c, Łucja Papińska 2b, Zuzanna Pelucha1a, Ewa rygiel 1a, Karolina Kurek 2c, Maja Michałowska 0, Zuzanna Mazurek 3c, Emilie Weinar 3b, Maria Usiądek 3c, Natalia Michałowska 3d

 

         Wszystkim uczniom  gratulujemy sukcesów, które świadczą o Waszej wiedzy i umiejętnościach. To wielka wartość. Rozwijajcie swoje talenty i śmiało podejmujcie wyzwania.

Niech Wasze sukcesy i odwaga w podejmowaniu wyzwań zainspirują innych uczniów, którzy może pewnego dnia dołączą do Was.

Życzymy Wam wspaniałych, słonecznych wakacji, spotkań, przygód, odpoczynku i zabawy.

 Nauczyciele

Opracowała: Małgorzata Ejma-Multańska

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.