Uczniowie klas ósmych naszej szkoły biorą udział w projekcie e-Twinningowym we współpracy z koleżankami i kolegami ze szkoły w Portugalii. Pokazują sobie nawzajem urokliwe miejsca i specyfikę  krajobrazu, ale także zagrożenia i sposoby jego ochrony. Oprócz radości z poszukiwania pięknych miejsc, ważnym elementem projektu jest rozwijanie umiejętności językowych oraz poznawanie nowych narzędzi tworzenia i prezentowania własnych dokonań w formie cyfrowej.
Efekty działań terenowych i studyjnych naszych uczniów można obejrzeć klikając w link poniżej.

https://view.genial.ly/60ca0e86b488590dab22fa57/interactive-image-interactive-image

Zapraszamy - Agnieszka Lechowicz, Dorota Szejner, opiekunki projektu

menu głównetreść strony

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.