"Człowiek jest wielki nie przez to ,co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

Jan Paweł II

Społeczność naszej szkoły zawsze aktywnie włącza się w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących wsparcia i pomocy. Nie inaczej było i tym razem. Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu zaproponowali klasom wzięcie udziału w konkursie charytatywnym pod hasłem Zostań św. Mikołajem. W akcji wzięło udział 18 klas naszej szkoły. Dzięki ofiarności Rodziców i Uczniów udało się zebrać ogromne ilości darów, którymi zostały obdarowane: Domy Dzieci w Pęcherach, Dom Samotnej Matki w Chyliczkach, dzieci z rodzinami z Żytomierza przebywającymi w Płocku oraz rodziny z Zalesia Górnego. Klasy, które włączyły się w akcję zbierania darów pięknie, świątecznie zapakowały wszystkie zebrane produkty, a niektórzy własnoręcznie wykonali kartki z życzeniami. Wszystkie prezenty zostały dostarczone do potrzebujących. Bardzo dziękuję za pomoc w dowozie i zapakowaniu paczek Panu Vladikowi Semen, Panu Postkowi, Panu Tkaczykowi, Panu Furczoń, Panu Robertowi Pazdrowskiemu, Państwu Iwonie i Jackowi Wichowskim, Pani Katarzynie Pelczar i Pani Monice Grzegorczyk. Nagrodę główną-bilety do kina wylosowała klasa 1c, dwie kolejne większe słodkie nagrody otrzymały klasy: 5b i 7b. Pozostałe klasy, które włączyły się do akcji otrzymały słodkie małe co nieco w ramach podziękowań. Nagrody ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły za co dziękuję. Za pomoc i otwarte serca wszystkim serdecznie dziękuję.

Dorota Zuchowicz opiekun SKW

menu głównetreść strony

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.