Drodzy Rodzice!

Rada Rodziców jest dobrowolną grupą przedstawicieli wszystkich klas naszej szkoły, która stara się w jak najlepszy sposób działać na rzecz naszej szkolnej społeczności. Zapraszamy serdecznie do śledzenia aktywności Rady Rodziców: rrspzalesiegorne.pl i do udziału w działaniach RR.

Czekamy również na Wasze uwagi i propozycje aktywności jakimi powinniśmy się zająć, prosimy je zgłaszać bezpośrednio do wybranych przedstawicieli klas lub librusem.

Rada Rodziców przygotowuje imprezy szkolne, kupuje potrzebne sprzęty, nagrody i dyplomy dla dzieci. Całość finansowana jest ze składek rodziców. Stąd zapraszamy do wpłat na rzecz Rady Rodziców. Deklaracje co do wielkości składki na Radę Rodziców zbierane są w czasie pierwszego w roku szkolnym zebrania.Jeżeli ktoś nie zadeklarował składki a spodobały mu się inicjatywy jakie prowadzimy w Waszym imieniu i dla Waszych dzieci to również można je wesprzeć wpłatą na poniżej podane konto.

NR KONTA RADY RODZICÓW

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej

86 1320 1104 3037 3118 2000 0001

im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym

ul. Sarenki 20

05-540 Zalesie Górne

UWAGA! w tytule płatności prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz klasy w celu ułatwienia nam prowadzenia dokumentacji.

W imieniu dzieci bardzo dziękujemy za dokonywane wpłaty.

menu głównetreść strony

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.